Krioterapia

Zabieg w opcji miejscowej oraz całościowej w kriokomorze. Wykorzystywane w nim są opary ciekłego azotu.

Krioterapia miejscowa

Zabieg w opcji miejscowej oraz całościowej w kriokomorze. Wykorzystywane w nim są opary ciekłego azotu.

Kąpiel CO2 i O3

Kąpiel kwasowęglowa oraz kąpiel ozonowa. Zabiegi przeprowadzane w komorze do suchych kąpieli, nie wymagają zdejmowania odzieży wierzchniej. Uspokajają, poprawiają krążenie, obniżają ciśnienie krwi.

HBOT

HBOT, czyli hiperbaryczna terapia tlenowa. To zabieg zastosowania tlenu w środowisku łagodnie zwiększonego ciśnienia (1,5 ATA). W praktyce zmniejsza obrzęki, działa regeneracyjnie zarówno w stanach przewlekłych, jak i ostrych.

Termoterapia

Zabieg stosujący technologię termoelektryczną do wytwarzania wysokiej i niskiej temperatury, bez potrzeby wykorzystywania lodu.

Sauna solna

Sauna solna wykorzystuje ciepło, aby wydobyć cenne dla zdrowia składniki mineralne i mikroelementy z naturalnych solnych bloków, po czym skutecznie dostarczyć je do ciała poprzez zwykłe oddychanie. Przy okazji, można się przyjemnie wygrzać.

Sauna infrared

To sauna na podczerwień. Kabina sauny jest z naturalnego drewna, ale jej lecznicze działanie związane jest z promieniami podczerwonymi i wytwarzaną przez nią energią cieplną. W saunie infrared nie panują tak wysokie temperatury jak w saunach tradycyjnych, więc mogą z niej korzystać zarówno dzieci, jak i osoby starsze.

Pressoterapia

Inaczej masaż ciśnieniowy. Idealny dla osób z problemami z krążeniem oraz tych, które często doznają uczucia spuchniętych i ciężkich nóg. Wykorzystywany przy tym jest sprzęt Lympha Press.

Masaż ręczny

To najstarsza forma terapii znana człowiekowi. Odpowiednio dobrana technika masażu przyczyni się do rozluźnienia mięśni, skóry i tkanek podskórnych oraz zwiększy ukrwienie i zmniejszy ból.

Masaż limfatyczny

Nieco inna odmiana leczniczego masażu ręcznego. Polega na uciskaniu i pocieraniu skóry w taki sposób, by przepchnąć nagromadzoną limfę, zlikwidować obrzęk i poprawić krążenie.

Masaż powięziowy

Rodzaj masażu, który obejmuje rozciąganie i masaż tkanek łącznych lub powięzi.

Kinezyterapia

Ćwiczenia ogólnokondycyjne, ćwiczenia tych części ciała, które nie są objęte chorobą. Podczas wykonywania ćwiczenia niezwykle ważne jest, by klienci rozluźniali mięśnie.

Kinesiotaping

Metoda plastrowania polegająca na naklejaniu specjalnej taśmy na powierzchnię ciała. Kinesiotaping oparty jest na zasadach kinezjologii. Usprawnia on mikrokrążenie krwi, limfy i aktywuje proces samoleczenia.

Elektroterapia

ODNOVA oferuje kilka różnych zabiegów z zakresu elektroterapii. Terapie prądem polegają na oddziaływaniu na organizm przy pomocy wytwarzanego przez specjalny sprzęt prądu stałego lub zmiennego, modulowanego prądu średniej częstotliwości lub prądów impulsowych.

Elektrostymulacja

Rodzaj elektroterapii. Stosowana do mięśni uszkodzonych czy też porażonych. Zabieg ma na celu niedopuszczenie do degeneracji odnerwionego mięśnia aż do momentu regeneracji. W ofercie ODNOVY posiadamy elektrostymulację nerwów i mięśni, a także pęcherza moczowego.

Laseroterapia

Działanie wiązką światła laserowego na określony obszar ciała. Stymuluje lub inicjucje odpowiedź fizjologiczną organizmu przy wykorzystaniu niewielkich dawek energii.

Magnetoterapia

Polega na oddziaływaniu na komórki pola magnetycznego. Dzięki temu zabiegowi zmniejsza się ból, tkanki również szybciej się regenerują. Wskazaniem do magnetoterapii jest osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, złamania czy reumatyzm. Zabieg jest możliwy do wykonania nawet w gipsie.

Ultradźwięki

Zabieg, w którym oddziałujemy na głębiej położone struktury organizmu poprzez falę ultradźwiękową. Terapia ultradźwiękami sprawdzi się przy regeneracji - stymuluje procesy naprawcze, również wywołuje efekt przeciwbólowy.

Konsultacje

Możliwość odbycia wizyty z lekarzem specjalistą, psychologiem lub fizjoterapeutą.

Logo Odnova dla Ciebie
BĄDŹMY W KONTAKCIE
recepcja@odnova-dlaciebie.pl+48 786 019 808 REJESTRACJA ON-LINE