Opinie naszych Klientów

Gosia Godia

Dziękujemy panu Dr Ryszardowi Jurkowskiemu za pomoc i uratowanie naszego małżeństwa. Myśleliśmy ze to już koniec, ale dzięki panu Ryszardowi doszliśmy do porozumienia, a nawet zaczęliśmy siebie odkrywać na nowo i znowu zakochiwać w sobie. K. G.

KREFT Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Polecam bardzo gabinet Odnova w Kartuzach. Szczególnie P.Ryszarda oraz P.Mirkę.Są to ludzie z ogromną wiedzą oraz doświadczeniem a do problemów swoich pacjentów podchodzą zawsze z zaangażowaniem.

Mirosława Spaleniak-Jurkowska

Podczas pierwszej wizyty czułam się uważnie wysłuchana. Pani doktor zadaje konkretne pytania oraz daje przestrzeń do zastanowienia się oraz przeanalizowania. Dowiedziałam się nad czym będziemy pracować i jestem zmotywowana do działania.

zdjęcie mężczyzny i kobiety
Zofia i Roman
Walkiewicz

Składamy wyrazy wdzięczności za umożliwienie nam korzystania z zabiegów leczniczych w Waszym zakładzie „Odnova dla Ciebie”. Piękne gabinety, wyposażone w profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny oraz kompetentny personel sprawia, iż po pierwszych zabiegach odczuwa się poprawę samopoczucia fizycznego i psychicznego.

Za fachową pomoc i cenne wskazówki
Serdecznie dziękujemy

zdjęcie kobiety
Ewa Walkiewicz

Przywożąc na fizjoterapię rodziców w podeszłym wieku, sama postanowiłam skorzystać z zabiegów w „Odnova dla Ciebie”. Nie żałuję! Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Tata pozbył się bólu biodra i chodzi obecnie na kilkukilometrowe spacery bez laski. Mamę nie bolą już plecy i nie puchną nogi. A ja po terapii tlenowej nabrałam energii i sił. Masaż limfatyczny Lympha Press poprawił moją sylwetkę 😊 każdy pobyt w Odnovie to duża dawka relaksu. Dziękuję Panu Konradowi, świetnemu fizjoterapeucie i całemu zespołowi. Polecam

Dagmara
Wyka

Miałam przyjemność korzystać z zabiegów w Odnova dla Ciebie. Jestem bardzo zadowolona. Sauna Infrared doskonale rozgrzała moje ciało i dzięki temu masaż był przyjemniejszy a rozluźnienie ciała dłużej się utrzymało. Profesjonalny sprzęt i nowoczesne wnętrze. Polecam

zdjęcie kobiety
Aurelia Kimak

Chcesz się pozbyć dolegliwości bólowych, bardzo polecam ośrodek „Odnova dla Ciebie”. Jest tam przemiła, profesjonalna obsługa – doskonałe doradztwo. Masaże i gimnastyka prowadzona przez Pana Konrada jest tak profesjonalna i urozmaicona, że skutki są rewelacyjne. Samo przebywanie z tak miłą kadrą specjalistów w pięknym nowoczesnym wnętrzu i z szerokim wachlarzem zabiegów powodują pozytywne nastawienie pacjenta do rehabilitacji. Także polecam, na pewno każdy pacjent wyjdzie zadowolony.

Krystyna
Klechowicz

Na rehabilitację do Odnovy trafiłam, ponieważ silny ból kręgosłupa utrudniał mi funkcjonowanie. Dostałam dosyć szybki termin i zdecydowałam się na całą serię ćwiczeń i masaży. Pan Konrad postawił mnie na nogi. Czuję ogromną ulgę. Dziękuję bardzo i polecam wszystkim z całego serca.

zdjęcie kobiety
Justyna Plichta

Odnova w Kartuzach to dla mnie i dla mojej rodziny idealne miejsce na uzyskanie doskonałej kondycji psychicznej, fizycznej i oderwanie się od codzienności. To bezcenny czas jaki możemy sobie zafundować dla naszego dobra i najbliższych. Natomiast nie byłoby to możliwe gdyby nie praca, zaangażowanie się zespołu pracowników, zorganizowanej Szefowej jak również wielki udział Szefa w to całe ogromne przedsięwzięcie, a to wszystko na rzecz Naszego Zdrowia. Wysoce wyszkolony, wykwalifikowany zespół służy doradztwem w zakresie świadczonych usług, to wspaniali ludzie, którzy doradzą Nam jak podejść do naszych bolączek, niedoskonałości, jaki zabieg dobrać, aby nie były dla nas uciążliwe, ale też można doznać przyjemnej profilaktyki. Jest z czego wybierać, jak to mówią: dla każdego coś dobrego mamy wybór: Chwila dla relaksu, wypoczynek antystresowy, szereg zabiegów masażowych, detoksykującycb, pakiety dla sportowców, magnoterapie i dwa rodzaje saun w zależności od upodobań Należy dodać, że również dbają o Nasze podniebienie Wyśmienita kawa jak też niebieska herbata to rarytasy dla podniebienia:)

Logo Odnova dla Ciebie
BĄDŹMY W KONTAKCIE
recepcja@odnova-dlaciebie.pl +48 786 019 808 REJESTRACJA ON-LINE

Pomagamy Ukrainie zacząć od nowa.

Oferujemy pomoc psychologiczną, zabiegi regenerujące i kojące, pracę.