Odpowiedzi na Państwa pytania

W pewnym sensie, ale nie jest to problematyczne. Jeśli to kolejna wizyta, fizjoterapeuta może poprosić o przyniesienie ze sobą gaz, ręcznika lub maści przeciwbólowej. Idąc do sauny warto zaopatrzyć się w kilka ręczników, do komory hiperbarycznej warto ubrać się lekko i przewiewnie, tak samo jak na suchą kąpiel kwasowęglową lub ozonową. Wybierając się do kriokomory warto zabrać ze sobą wysokie wełniane skarpety, strój kąpielowy lub wygodną bawełnianą bieliznę i szlafrok. Jeśli idziemy do fizjoterapeuty na konsultację, dobrze jest zabrać ze sobą wszelką istotną dokumentację medyczną i badania obrazowe, skierowania od lekarzy i tym podobne. Warto również ubrać komfortową bieliznę, ponieważ podczas badania może być potrzebne rozebranie się do bielizny i wykonanie, na przykład badania zakresów ruchu. Znajdą państwo u nas bezpłatne i bezpieczne szafki na rzeczy osobiste oraz intymne pomieszczenie do przebierania się.

Według aktualnych wytycznych elektroterapia powinna być przeprowadzana tak, aby nie sprawiać bólu. Badania pokazują, że stosowanie bolesnych bodźców nie przynosi lepszych rezultatów niż bezbolesnych. Jedną z podstawowych zasad elektroterapii jest dobieranie bodźców tak silnych jak to konieczne i tak słabych jak to możliwe. Niektóre metody specjalne i testy diagnostyczne mogą powodować umiarkowany, cwilowy dyskomfort.

Dobrze przeprowadzona fizjoterapia nie zaszkodzi. Fizjoterapeuta, ustalając plan terapii bierze pod uwagę wszelkie przeciwwskazania i choroby współistniejące, dobiera indywidualnie parametry zabiegu i działa w porozumieniu z pacjentem, aby być pewnym że nie wyrządzi nawet najmniejszej krzywdy. Jeśli bezpieczeństwo zastosowania zabiegu jest niejasną sprawą, fizjoterapeuta może poprosić o konsultację lekarską.

Tak. Udanie się do fizjoterapeuty pomoże przygotować się do porodu (nie zastąpi jednak szkoły rodzenia) i poprawi kondycję fizyczną, co przyspieszy powrót do formy po porodzie. Fizjoterapia pomaga również kontrolować pewne problemy specyficzne dla ciąży, takie jak bóle pleców. Po porodzie fizjoterapeuta może również pomóc przy problemach z laktacją i powrocie do dobrego samopoczucia. Fizjoterapia po cięciu cesarskim jest szczególnie istotna.

Tak, ale jest kilka ograniczeń. Wszystkie zabiegi muszą być zlecone lub monitorowane przez lekarza onkologa.

Jest to indywidualna sprawa. Czasem ulga następuje już po pierwszym. Niestety, problemy zdrowotne które często narastały latami, nie mogą być błyskawicznie rozwiązane. Czasami, proces powrotu do zdrowia zajmuje kilka miesięcy. Zazwyczaj, zaczyna się od sesji 10 zabiegów i obserwuje rezultaty.

Najlepszym podziękowaniem jest pozytywna opinia w internecie. Fizjoterapeuci dążą do doskonałej jakości terapii dla dobra pacjenta, a nie dla prezentów.

Niestety, to niemożliwe. Możemy jednak zlecać wyroby medyczne takie jak na przykład ortezy i ortozy.

Większość usług rehabilitacyjnych oferowanych w Odnovie jest unikalna na rynku medycznym, NFZ nie refunduje takich zabiegów.

Współpracujemy z lokalnymi hotelami i możemy organizować transport hotel-przychodnia.

Jak najbardziej, dzięki innowacyjnym metodom takim jak tlenoterapia hiperbaryczna jesteśmy w stanie skutecznie pomagać pacjentom wrócić do formy po przechorowaniu COVID-19. Redukujemy „długi ogon Covidowy”: regeneracja oddechowa, wydolnościowa, przywrócenie funkcji psychicznych takich jak myślenie, kncentacja i pamięć. Zapytaj o szczegóły pracownika Odnovy.

Oferujemy różne formy rabatów. oraz darmowych dodatkowych usług dla naszych klientów. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo przy zakupie usług.

To bardzo dobre pytanie. Aby zapisać do nas na wizytę należy zadzwonić pod numer telefonu 786-019-808. Można wejść na stronę odnova-dlaciebie.pl i tam krok po kroku przejść etapy rejestracji online. Można również przyjść bezpośrednio do naszej placówki, gdzie czeka na Państwa Pani Justyn, która zawsze chętnie odpowie na Państwa pytania i oprowadzi Państwa po naszej placówce.

Można u nas płacić na kilka sposobów. Praktycznie każdy sposób płatności dostępny na rynku jest u nas dostępny. Przyjmujemy gotówkę, honorujemy płatność kartą czy blikiem, a także można dokonać płatności poprzez PayU.

Logo Odnova dla Ciebie
BĄDŹMY W KONTAKCIE
recepcja@odnova-dlaciebie.pl+48 786 019 808REJESTRACJA ON-LINE

Pomagamy Ukrainie zacząć od nowa.

Oferujemy pomoc psychologiczną, zabiegi regenerujące i kojące, pracę.