Czym jest ODNOVA?

ODNOVA dla Ciebie to miejsce, które wspiera człowieka w kryzysie emocjonalnym i psychicznym oraz wzmacnia i rehabilituje po trudnych przejściach. Oferujemy naszym pacjentom kompleksową odnowę. Specjalnie dla Ciebie.

Masaże w Odnova
Masaże w Odnova
Zespół specjalistów Odnova dla Ciebie

Nasz zespół

To ludzie z pasją do pracy, z wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Każdy ma ogromne zasoby i swoje historie pracy z klientami. To osoby empatyczne, zaangażowane w relacje z klientami, z szacunkiem podchodzące do każdej osoby. Tworzą go psycholodzy, pedagodzy, specjaliści rehabilitanci, dietetyk, masażysta i inni, którzy tworzą filozofię całościowego podejścia do człowieka i jego zdrowia.

Filozofia

Nasze podejście to biologiczne i holistyczne patrzenie na człowieka. Najważniejsze jest spersonalizowane podejście do klienta, gdyż każdy potrzebuje spotkania, rozmowy i określenia dokładnych problemów związanych z funkcjonowaniem na co dzień.

Dbając o ciało i bazując na naukowych dowodach dążymy do zapobiegania dyskomfortu klienta stosując bioregenerację. W ofercie mamy komorę hiperbaryczną, kąpiel kwasowęglową i ozonową, sauny. Zdrowie poprawiamy dzięki masażom, terapii prądami, laserem, ultradźwiękami, magnetoterapii itp.

Dbając o umysł zapewniamy psychologiczne wsparcie w kryzysach, pomagamy wrócić do stanu równowagi psychicznej i emocjonalnej. Proces zaczynamy od diagnozy problemu klienta i proponujemy najkorzystniejsze protokoły postępowania, takie jak rożne rodzaje terapii, mediacje, tutoring, psychoedukacje. Prowadzimy indywidualne sesje terapeutyczne, terapię par, terapię rodzinną. W sytuacjach szczególnych realizujemy terapię środowiskową.

Zarządzanie

Mirka Spaleniak-Jurkowska - psycholog, psychtraumatolog, właścicielka Odnovy dla Ciebie

Właścicielka Odnovy dla Ciebie, psycholog i psychotraumatolog

Mirosława Spaleniak-Jurkowska

W pracy z klientem motywuję do pracy z ciałem, stosuję relaksację, czasem pracuję dialogiem a czasem ciszą.

Ryszard Jurkowski - właściciel Odnowy dla Ciebie

Właściciel Odnovy dla Ciebie, prawnik i edukator

dr Ryszard Jurkowski
Czytaj więcej >>
Logo Odnova dla Ciebie
BĄDŹMY W KONTAKCIE
recepcja@odnova-dlaciebie.pl +48 786 019 808 REJESTRACJA ON-LINE

Pomagamy Ukrainie zacząć od nowa.

Oferujemy pomoc psychologiczną, zabiegi regenerujące i kojące, pracę.